Do naszego zespołu poszukujemy konsultanta SAP Ariba w obszarach Sourcing Suite (Sourcing, Contracts oraz Supplier Lifecycle Performance), który brałby udział w projektach wdrożeniowych dla naszych krajowych i zagranicznych klientów. Jest to szansa udziału w największych projektach wdrożeniowych w firmach międzynarodowych oraz posiadanie bezpośredniego wpływu na rozwój pionu SAP Ariba.

Twój zakres obowiązków

 • udział w projektach wdrożeniowych SAP Ariba
 • świadczenie usług wsparcia aplikacyjnego SAP Ariba
 • przeprowadzanie analiz procesów As-Is
 • przygotowanie procesów To-Be
 • przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów FIT to Standard, testów, szkoleń i prezentacji rozwiązań SAP Ariba
 • praca w zakresie administratora systemu
 • tworzenie ścieżek akceptacji, grup systemowych i reguł
 • tworzenie szablonów i rozwiązań zgodnych z wymaganiami klientów

Nasze wymagania

 • min. 2 lata doświadczenia jako konsultant lub min. 5 lat jako kluczowy użytkownik SAP Ariba w obszarach Strategic Sourcing (Sourcing, Contracts, SLP), również w powiązaniu cross-modułowym
 • bardzo dobra znajomość języka angielskiego niezbędna do komunikacji na projektach międzynarodowych
 • umiejętność pracy zdalnej z klientami oraz użytkownikami systemu
 • komunikatywność
 • umiejętność prowadzenia warsztatów z klientem
 • analiza potrzeb i przedstawianie rozwiązań dla kompleksowych zagadnień systemowych.

To oferujemy

 • pracę projektową i rozwój pod okiem ekspertów
 • innowacyjne projekty oparte o produkty SAP, również w chmurze
 • wybór formy współpracy (umowa o pracę, B2B)
 • możliwość pracy zdalnej, jak i dojazdu do biura (Sopot, Warszawa, Poznań)
 • certyfikacje i szkolenia w zakresie SAP
 • pakiety medyczne i sportowe.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do LST sp. z o. o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez LST Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem praca@LST.com.pl

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres trzech miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres pół roku. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 10 lat. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem LST@LST.com.pl.

Dlaczego LST Westernacher?

Posiadamy unikalne na rynku kompetencje biznesowe i technologiczne w zakresie rozwiązań SAP, dzięki którym oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania umożliwiające realizację procesów end-to-end od planowania, przez zakupy i produkcję, logistykę, sprzedaż i finanse po rozliczenia, a wszystko to wspierane przez procesy kadrowe i analitykę.

850+

konsultantów na całym świecie

Ponad 50 lat

na rynku wdrożeń systemów informatycznych

25 lat

nieprzerwanego Partnerstwa z SAP

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nadchodzących wydarzeniach.